1. Susipažinkite su www.a-auskarai.lt naudojimosi taisyklėmis (sąlygomis).

Klientui negalima pateikti prekių užsakymą, jeigu jis nėra susipažinęs su parduotuvės taisyklėmis. Visais atvejais laikoma, jog klientas yra susipažinęs su taisyklėmis ir joms pritaria, jei vykdo užsakymą iki pabaigos.

2. Norėdami pirkti prekę turite būti užsiregistravę mūsų e-parduotuvėje www.a-auskarai.lt. Tai padaryti visai nesudėtinga, tiesiog reikia suvesti reikiamą informaciją (elektroninio pašto adresą, slaptažodį, pristatymo adresą, telefono  numerį ir t.t.).

Rašant pristatymo adresą, reikėtų įrašyti ir telefono numerį (atvykus siuntai į pašto skyrių, darbuotojas atsiųs sms pranešimą, kuris informuos, kad jūs jau galite paimti siuntą iš nurodyto pašto skyriaus).

3. Išsirinkite prekę ir įdėkite ją į prekių “Krepšelį”.

4. Jeigu užsakymo suma bus didesnė negu 45,00 Euro, pristatymas nieko nekainuos, o jeigu suma mažesnė -  papildomai kainuos 2,00 Euro.

5.Visos e-pardutovėje nurodytos kainos su PVM. Pirkėjams išrašomos sąskaitos-faktūros.

Apmokėjimas atliekamas paskutiniame užsakymo žingsnyje, prieš tai patvirtinus užsakymą, pasirinkus apmokėjimo būdą, įvedus papildomą adresą pristatymui (jei pristatymas kitu adresu nei užsiregistravote).